Hakkımızda - TED Mimarlık

Hakkımızda

1974 NİĞDE DOĞUMLUYUM, ASLEN MERSİN’Lİ OLUP İLK-ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ MERSİN’DE TAMAMLADIM. YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ’Nİ BİTİREREK. A.B.D. FLORİDA EYALETİNE GİTTİM, BURADA FLORIDA QUALITY TRUSS FİRMASINDA ÇATI PROJELERİ ÜZERİNE ÇALIŞMAYA BAŞLADIM. 2003 YILINDA ASKERLİK GÖREVİMİ YERİNE GETİRMEK İÇİN ÜLKEMİZE DÖNÜŞ YAPTIM. 2004 YILINDA EŞİM MİMAR DERYA OĞUZ İLE EVLENDİK. 2 KIZ 1 ERKEK OLMAK ÜZERE 3 ÇOCUĞUMUZ BULUNMAKTADIR.

2004 YILINDA ŞAHIS FİRMAMIZI KURARAK PROJE-TASARIM VE FIRATPEN BAYİLİĞİ YAPMAYA BAŞLADIK. 2006 YILINDA ŞİRKETLEŞEREK HİZMETLERİMZE DEVAM ETTİK.

            2004-2016 YILARI ARASINDA MİMARLAR ODASI YÖNETİM KURULLARINDA ÇEŞİTLİ GÖREVLER ALDIM, MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YÜKSEK YAPILAR KURULUNDA UZUN YILLAR Z+14 KATI GEÇEN YAPILARIN RUHSATLANDIRILMA SÜRECİNDE GÖREV ALDIM.

2012-2017 YILLARI ARASINDA TOPLAMDA 11 ŞANTİYESİ OLAN BİR FİRMANIN MARKALAŞMA SÜRECİ DE DAHİL OLMAK ÜZERE, İNŞAAT YÖNETİMİNDE GÖREV ALDIM.

2005 YILINDAN İTİBAREN MULTI TURK MALL, ŞİMDİKİ ADI MULTI OLAN AVM YÖNETİM FİRMASIYLA TEKNİK BOYUTTA ÇALIŞMAYA BAŞLADIK, GÜNÜMÜZ İTİBARİYLE DE ÇALIŞMAYA DEVAM ETMEKTEYİZ.

2014 YILINDAN İTİBAREN POZCU İNŞAAT FİRMASI İLE TEKNİK BOYUTTA ÇALIŞMAYA BAŞLADIK, GÜNÜMÜZ İTİBARİYLE DE ÇALIŞMAYA DEVAM ETMEKTEYİZ.

2020 YILINDAN İTİBAREN ÜLKEMZİN GÜZİDE FİRMALARINDAN Hİ-KA İNŞAAT İLE TEKNİK VE DANIŞMANLIK KONULARINDA ÇALIŞMAYA BAŞLADIK, GÜNÜMÜZ İTİBARİYLE DE ÇALIŞMAYA DEVAM ETMEKTEYİZ.

2022 YILI ITIBARIYLE MERKEZI ALMANY/FRANFURT'TA BULUNAN PRIME HOME LAND FIRMASINA TEKNIK VE DANIŞMANLIK HIZMETLERI VERMEKTE, YERINDE KONTROLLERINI YAPMAKTA VE MALZEME TEMINI KONUSUNDA HIZMETLER VERMEKTEYIZ.

YUKARIDA BAHSETTİĞİMİZ FİRMALAR DIŞINDA MERSİN VE ÜLKEMİZ BAZINDA BİRÇOK ULUSAL FİRMAYA PROJE, TEKNİK VE DANIŞMANLIK KONULARINDA HİZMET VERMEKTEYİZ.

2021 YILI İTİBARİYLE, SON DÖNEMLERDE, İNŞAAT HIZINI OLDUKÇA RTTIRAN VE ÜLKE GENELİNE YAYILMAKTA OLAN KULE VİNÇ KULLANIMI İLE ALAKALI OLARAK; MÜTEAHHİT FİRMLARIN İHTİYAÇLARI DOĞRULTUSUNDA KULE VİNÇ TEMİNİ VE KİRALANMASI YÖNÜNDE ÇALIŞMAYA BAŞLAMIŞ DURUMDAYIZ.

ÜLKEMİZ GENELİNDE, MİMARLAR ODASI, MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI, İÇEL SANAT KULÜBÜ, ROTA YELKEN KULÜBÜ, MERSİN ROTARY KULÜBÜ, ANATOLIA ROTARY KULÜBÜ V.B. BİRÇOK SİVİL TOPLUM KURULUŞUNDA, BAŞKANLIK VE YÖNETİM KURULU ÜYELİKLERİ YAPMIŞ VE YAPMAKTA BULUNMAKTAYIM.

 

SAYGILARIMIZLA,

         MİMAR

   TOLGA OĞUZ